Які продукти ми вживаємо неправильно?

У гонитві за здоровим способом життя ми особливе місце відводимо правильному харчуванню, але навіть в цьому випадку не досягаємо позитивного результату. Чому так відбувається?

Виявляється ми часто повністю не розкриваємо потенціал вмісту наших холодильників. Погодьтеся, культура приготування часто поступається банальному бажанням щось проковтнути, переварити і хоч якось засвоїти, тимчасово перемігши голод до його чергового приходу.

Спробуйте розширити потенціал звичних продуктів до корисних властивостей.

Картопля

Щоб приготувати будь-яку страву з картоплі, більшість з нас звертаються за звичкою до класичного сорту – білого. Якщо є у вас своя земельна ділянку, спробуйте висадити фіолетову картоплю. Така картопля знижує кров’яний тиск, рівень цукру в крові і ризик ракових захворювань.

Морква

При термообробці морква втрачає всі свої корисні властивості. Щоб зберегти користь моркви, вимийте коренеплід, почистіть, занурте в киплячу воду цілком. Дослідження показали, що такий вид приготування підвищує біологічну цінність каротиноїдів.

Чай

Цей найпоширеніший напій на планеті служить також профілактичним засобом для захворювань серцево-судинної системи. Але позбавити його цієї функції здатне молоко, що особливо притаманне британцям.

Часник

Часник збереже більше корисних речовин, якщо його не нарізати, а розчавити. При цьому після тисняви ​​його краще залишити на 10 хвилин – кашка насититься особливим ензимом – калліціном, який поліпшить проходження тромбоцитів по кровоносній системі, що буде тільки на користь.

Плодові культури

Зрілі яблука і груші краще, ніж незрілі. Але в плодах, що дійшли до кондиції, повністю руйнується хлорофіл, що призводить до підвищення антиоксидантів.

Брокколі

Дієтологи не втомлюються повторювати, що брокколі – один з найефективніших овочів для запобігання онкозахворювань. Але тільки брокколі, приготовані на пару, а не смажені і не варені, зберігають всі важливі компоненти. А поліпшити їх властивості можна, включивши брокколі до складу гострих страв.

Гірчиця

Жовтий окарс гірчиці додає куркумін, який міститься в ній, що видобувається за допомогою деяких хімічних реакцій з кореня куркуми. Але куркумін також сприяє зниженню можливості захворіти деякими видами раку. Але у великих кількостях гірчиця може завдати шкоди: обпекти слизову органів травлення, викликати роздратування шкіри. Крім того, великі порції гірчиці викликають задишку, втрату свідомості і бракірадію.

Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.