Що робить водопровідна вода з судинами?

Питання про те, чи можна пити водопровідну воду, давно хвилює багатьох людей. В даний час існує безліч думок з цього приводу, але часто вони є суперечливими.

В чому небезпека?

Фахівці стверджують, що державним стандартам за біологічними нормам не відповідає кожна сьома, а за хімічними – кожна четверта проба води. Але це не означає, що вода з-під крана брудніше природної. Як ніяк, вона проходить необхідні етапи водоочищення згідно нормуючим документам. Проблема в тому, що сьогодні стрімко збільшується обсяг і список забруднюючих речовин, що потрапляють у водойми. І навіть при гарному очищенні води, стан деяких водопровідних систем здатний забруднити її знову.

Крім того, звичайна вода з-під крана сильно хлорована. З такої води швидко виділяється вільний хлор, двоокис хлору та інші його сполуки, які окислюють в організмі багато такого, що окисляти не потрібно. В добавок, хлор вбиває корисні бактерії, які синтезують вітаміни.

У водопровідну воду часто потрапляють у великій кількості неорганічні сполуки, які взагалі не можуть поглинатися тканинами тіла. У підсумку вони відкладаються в кровоносних судинах. Якщо хочете знати, як це виглядає, загляньте всередину чайника і побачите там такі ж відкладення.

Найбільш шкідливими солями для людини є солі жорсткості. Тільки видаляючи ці катіони хорошими фільтрами, можна отримати воду, при кип’ятінні якої не буде утворюватися накип.

Найбезпечнішою є артезіанська вода, додатково очищена для пиття і приготування їжі. Тільки так можна вберегти від накипу не тільки чайники, а й наші судини, нирки, суглоби.

Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Тут вам забезпечать кваліфіковану допомогу та підберуть індивідуальне лікування, спрямоване на покращення вашого стану здоров’я. Ваше благополуччя є нашим пріоритетом.