Злість. Правила виживання

Чи помітили ви, яка епідемія сьогодні охопила більшу частину нашого населення? Її ім’я Злість. Накричали один на одного два водія на парковці, або виступили проти рішення влади цілі угрупування незадоволених людей — все це показник єдиної соціальної проблеми — злості.

Лікарі вже давно визначили, що емоції впливають на здоров’я людини. І чим більш негативна емоція, тим більше страждає наш організм. Ми не можемо втекти від своїх почуттів, але якщо навчимося використовувати їх раціонально, то перетворимо на інструмент, що стимулює нас в певних ситуаціях.

Знаєте, чим небезпечна злість?

При надто сильному її прояві утворюється величезна кількість адреналіну, кортизону та інших сильнодіючих речовин, здатних стати причиною болів у шиї та потилиці, сильних головних болів, виразки шлунку та інших небезпечних захворювань.

А ще важливо пам’ятати, що злість сама по собі марна, оскільки скориставшись нею, ми все одно не отримуємо бажане: ані поваги, ані любові, навіть місця на парковці. Але й придушувати злість теж безглуздо, тому що вона має властивість накопичуватися. Краще за все, це уникати ситуацій озлобленості. Але якщо вже пізно, то корисно висловитися близькій людині, а в подальшому спробувати проаналізувати свою злість. Відмінна порада — у момент «злого» періоду інтенсивно навантажувати себе фізично, це дає вихід сильним емоціям. І взагалі — частіше посміхайтеся, навіть якщо не до посмішок, і світ посміхнеться вам у відповідь!