Які квіти покращують роботу мозку?

Виявляється, деякі види квітів здатні впливати на роботу людського мозку. Вчені виявили, що відомі квіти здатні навіть послабити прояви симптомів хвороби Альцгеймера.

Проліски

Так, проліски, які містять галантамін, який входить до складу Ремініла, – засобу для лікування деменції, підвищують концентрацію ацетилхоліну. Ця речовина переносить повідомлення, які виходять від нейронів. Відомо, що при хворобі Альцгеймера концентрація ацетилхоліну падає.

Шафран

Шафран здатний впливати на кількість жиру, що міститься в оці. Зорові клітини під його впливом стають більш пружними. А пацієнти з хворобою Альцгеймера, які одержували шафран, демонстрували поліпшення в роботі мозку.

Японські вчені встановили, що корцин, з’єднання, яке дає колір шафрану, активізує пам’ять і розумові здібності.

Крокус

Екстракт крокусу містить колхіцин, що володіє протизапальними і протираковими властивостями.

Лаванда

Лаванда допомагає при безсонні, тривожності, покращує настрій, працює як антидепресант, знижує агресивність у людей з деменцією, знімає болі. Встановлено, що лаванда настільки ж ефективна, як лоразепам, так як також впливає на з’єднання в мозку – гамма аміномасляну кислоту.

Молочай

Молочай ще в Середні століття широко застосовувався як засіб від забудькуватості, порушень сну і при збудженні. Психіатри з Сеула стверджують, що молочай захищає клітини мозку. Приймаючи екстракт молочаю три рази на день протягом чотирьох тижнів, можна істотно поліпшити стан мозку. Коріння рослини підтримують пам’ять в робочому стані.

Нарцис

Нарцис, як і пролісок, включає в себе галантамін. Також він має в своєму складі з’єднання, здатні проходити через гематоенцефалічний бар’єр, тобто з ними в мозок можна транспортувати будь-які ліки. Китайські ж вчені вірять в протиракові властивості нарциса.

Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.