Вії надають очам особливу привабливість і виразність. Пощастило тим людям, у яких від природи густі і довгі вії, власникам же рідкісних і коротких, маються на увазі жінок, доводиться весь час працювати над їх вдосконаленням.
Однак якими б не були від природи вії, їм завжди потрібен особливий догляд.
– ретельно знімати туш з вій щовечора із застосуванням спеціальних засобів;
– розчісувати вії двічі на день із застосуванням особливої щіточки;
– зміцнювати і відновлювати структуру вій за допомогою абрикосової, оливкової або касторової олії (наносити спеціальною щіточкою з середини вій);
– наносити спеціальний бальзам, який сприяє росту вій (інгредієнти: касторова і реп’яхова олія, сік алое, вітамін Е) – наносити протягом місяця перед сном;
– трав’яні відвари шавлії, волошки і ромашки покращують зовнішній вигляд вій (10 г трав’яної суміші залити склянкою окропу, настояти, за допомогою ватних тампонів наносити на очі приблизно на 20 хвилин).
Якщо немає часу на приготування домашніх засобів, завжди все необхідне можна придбати в магазині. Наприклад, спеціальну туш по догляду за віями, до складу якої входить гліцерин, пантенол і протеїни.
Крім косметики, велике значення має раціон харчування, який впливає на зростання і густоту вій. Звичайно ж, це продукти, багаті вітамінами і корисними речовинами.
Особливо варто відзначити популярну останнім часом тенденцію нарощування вій. Американські фахівці стверджують, що дана процедура сприяє розвитку захворювань очей. Виявляється, довжина вій у всіх ссавців, у тому числі у людини, становить 1/3 від ширини ока, що дозволяє захищати очі. Якщо ж вії коротші або довші, то вони пропускають повітря, а значить, в очі потрапляє багато пилу з бактеріями.
Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Тут вам забезпечать кваліфіковану допомогу та підберуть індивідуальне лікування, спрямоване на покращення вашого стану здоров’я. Ваше благополуччя є нашим пріоритетом.