Як перемогти електронне безсоння?

Медицина звертає увагу, що в останні роки все більше людей скаржаться на хронічну втому. Причому, це характерно практично для всіх країн світу. На швидку стомлюваність люди скаржаться навіть після повноцінного сну і відпустки.

Лікарі кажуть, що з усіх, хто скаржиться на хронічну втому, реально вона діагностується лише у кожного п’ятого. Решта випадків лікарі називають «електронне безсоння».

Чим це пояснити?

Погодьтеся, що сьогодні майже кожен момент життя багато людей фіксують у Facebook або іншій соціальній мережі. День народження – треба поділитися з друзями, не забитий гол на футбольному матчі, відпочинок на шашликах, нова покупка – все треба обговорити в чаті. Прокинувшись посеред ночі попити водички, багато хто не може не перевірити електронну пошту. А поширення павутини wi-fi повсюдно лише підстьобують інтерес.

Самі інтернет-користувачі сформували дві основні причини хронічної втоми і електронного безсоння:

гіпотеріоз – зниження функцій щитовидної залози,

– «адреналінова втома», симптомами якої є втома, проблеми з травленням, нервами і інші «незрозумілі» болі.

Тобто, в результаті в усьому винен стрес, який «зношує» наднирники. Хоча в офіційній медицині про таку недугу немає даних.

Лікування

Лікарі призначають лікування «адреналінової втоми» стероїдними препаратами, які пригнічують адреналінову систему мозку. Але від такого лікування страждають нирки, серце, знижується статевий потяг, відбуваються різкі перепади настрою, з’являється необгрунтована агресія.

Фахівці рекомендують позбуватися від хронічної втоми простим способом: вирушаючи спати, вимикайте мобільні телефони, ноутбуки та інші гаджети.

Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Тут вам забезпечать кваліфіковану допомогу та підберуть індивідуальне лікування, спрямоване на покращення вашого стану здоров’я. Ваше благополуччя є нашим пріоритетом.