Ядро волоського горіха по своїй формі нагадує півкулі людського мозку. У зв’язку з цим на Сході в давнину вважалося, що горіхи можуть позитивно впливати на розвиток розуму. Цю гіпотезу в ході ряду досліджень підтвердили і вчені медики.
Волоські горіхи дійсно містять велику кількість елементів, які покращують кровообіг і запобігають старінню мозку. У них присутні 70% ліпідів, що володіють високою енергетичною цінністю, ненасичені жирні кислоти, включаючи лінолеву і ліноленову, які благотворно впливають на пам’ять і довголіття людини.
Названі кислоти знижують рівень холестерину в крові, покращують еластичність кровоносних судин і очищають кров, що запобігає розвитку атеросклерозу і зберігає нормальну функцію мозку і серця. Крім того, горіхи містять вітаміни В1 і В2, які відповідають за постачання організму енергією, вітаміни А, Е і F, а рослинні білки роблять горіхи справжнім скарбом.
Важливою складовою горіхів є жири – Омега-3 жирні кислоти, які беруть участь у формуванні нейронів головного мозку. Денна доза цих жирних кислот – 5 горіхів. Варто пам’ятати, що волоський горіх – продукт жирний і висококалорійний, тому об’їдатися горіхами теж не варто.
Волоські горіхи особливо корисні людям виснаженим – невелика порція заповнить енергетичні потреби хворого.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.