Здоров’я, безцінний дар природи, є найбільшою цінністю для людини. Проте, з роками цей подарунок втрачає свою енергію, і хвороби, як перлини на намисті, намагаються заволодіти організмом.
Як же вберегти свій імунітет від «сезонки», уникнути її наслідків і не ходити на роботу «розклеєним», з високою температурою, надривним кашлем і закладеним носом, а бути «в формі»? Відповіді на ці запитання ми почули від головного лікаря Центру Сімейної Медицини – Оксани Анатоліївни ГРИГОРЕНКО.
– Пані Оксано, скажіть будь ласка, які ефективні ліки сьогодні пропонує сучасна медицина проти сезонних ГРВІ та грипу і який саме «нехімічний» препарат Ви рекомендуєте безпосередньо своїм пацієнтам?
– Сьогодні фармринок збагачений різноманітними ліками, особливо тими, що стосуються сезонних захворювань, у нашому випадку – ГРВІ та різними штамами грипу. Проте актуально сьогодні підтримувати свій організм натуральними препаратами, які, до речі, можна застосовувати не лише з лікувальною метою, але й профілактично. Мова йде про Трансфер фактор (ТФ).
– У чому перевага ТФ перед іншими імуномодуляторами й, зокрема, «аптечними» вітамінами? Адже лікарі при сезонних змінах погодних умов рекомендують їх задля зміцнення імунітету. Чи є між ними різниця?
– Імуномодулятори й вітаміни – це зовсім різні речі. Не варто їх ототожнювати. «Аптечні» вітаміни, як ви кажете, насичують організм вітамінами…
– Але ж вони також підвищують імунітет…
– Важко сказати. В першу чергу вітаміни поліпшують обмін речовин. Якщо ж взяти імуномодулятори ТФ, то їхня дія перш за все направлена на коригування імунітету, приблизно на 80%, а вітаміни «працюють» всього на 2%. Таким чином, ТФ покращує білковий, вуглеводний, мінеральний обміни тощо.
– Чи є протипоказання до препарату і як він діє в організмі людини?
– Засіб протипоказань не має. Навіть у людей з непереносимістю лактози не було момічено побічних явищ, тому що Трансфер фактор містить дуже малу кількість лактози.
Корисподент – Ольга ОЛІЙНИК.
Здоров’я, немов міцна фортеця, може зазнати перших тріщин, дозволяючи хворобам проникнути. Людина є єдністю двох протилежних “З” – здоров’я та захворювання. Імунітет, як страждання цієї фортеці, повинен бути міцним та витривалим.
Сучасна медицина стикається з викликами сезонних захворювань, таких як грип та ГРВІ. Як уникнути наслідків цих вірусних інфекцій і захистити свій імунітет? Головний лікар Центру сімейної медицини, Оксана Анатоліївна ГРИГОРЕНКО, надає відповіді.
Лікар рекомендує ефективні ліки проти грипу та ГРВІ, але особливу увагу приділяє “нехімічним” препаратам. Серед них вона рекомендує Трансфер фактор (ТФ) – імуномодулятор ХХІ століття. ТФ покращує імунну систему, виділяючи трансфер фактори з коров’ячого молозива та жовтка курячих яєць.
Але я застерігаю: самолікуванням в жодному разі не займайтеся! По-перше, закономірним має бути те, що перш ніж приймати певні ліки, обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем про доречне їх вживання і навіть інколи приймати їх виключно під суворим його наглядом. По-друге – трансфер фактори є різних видів (Трансфер фактор простий, Трансфер фактор Кардіо, Трансфер фактор Глюкоуч, Трансфер фактор Плюс та Трансфер фактор Едванс). На організм людини припарат має свою безпосередню дію, тому підібрати їх може лише лікар (більш детальну інформацію про даний препарат можете дізнатися за телефонами: (03849) 3-10-98, 3-99-69, або за адресою: м. Кам’янець-Подільський; вул. Драгоманова 14а, чи завітавши за адресою: https://www.centrmed.com).