В якому органі живе любов?

Любовні переживання вчені прирівнюють до наркотичної залежності, так як в обох випадках задіяні одні і ті ж зони головного мозку, виробляються одні і ті ж хімічні сполуки, які викликають у людей позитивні емоції.

Вчені вирішили дізнатися, яким все-таки органом людина любить: головою або серцем. Деякі фахівці вважають, що ми закохуємося мозком, але й серце не залишається осторонь. Виявляється, процеси, запущені любов’ю, йдуть в обох напрямках: від мозку до серця, і від серця до мозку.

Результат дослідження

В ході дослідження було встановлено, що різні види любові по-різному впливають на мозок. Так, безумовна любов, яка буває між матір’ю і дитиною, виражається в активності середньої частини мозку. А ось пристрасна любов активує центр винагород і області мозку, що відповідають за когнітивні функції.

Також вдалося встановити, які ділянки відповідають за почуття. Але все це лише фізіологічна природа любові, в той час як психологічна набагато глибше і вимагає вивчення і розуміння. Вчені сподіваються, що маючи більше знань про природу любові, можна буде надавати допомогу людям, яким важко впоратися зі своїми почуттями.

Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.