На здоров’я людини впливає безліч чинників. Важливою є чистота питної води. З метою очищення води люди в останні роки використовують всілякі фільтри і очисні засоби. Однак багато вчених говорять, що разом з очищенням води від мікробів ми видаляємо з неї корисні мікроорганізми. Більше того, процес очищення Латгарт Раскін, вчений Мічиганського університету в Анн-Арбор, називає безглуздим, так як деякі шкідливі бактерії, на його думку, можна перетворити в корисні.
Ідея очищення води за допомогою хлору або інших засобів, якраз і заснована на тому, що до її складу входять як шкідливі, так і корисні бактерії. У воді містяться такі шкідливі сполуки як нітрати, які можна перетворити в безпечний азот.
Вчені вважають, що активування розмноження у воді корисних мікроорганізмів поліпшить її якість та безпеку. Протягом півроку вчені під керівництвом Раскіна вивчали ДНК бактерій питної води. Метою дослідження було з’ясування, яким чином мікроорганізми активно присутні у воді. Виявилося, що навіть невелика варіація показника кислотності в процесі очищення може привести до того, що хвороботворні бактерії самостійно витісняються корисними.
Саме тому вчені прийшли до висновку, що повне очищення води від бактерій – не ідеальний варіант. Вчений стверджує, що незначні зміни технології очищення води дає корисним мікроорганізмам переваги над їх шкідливими родичами.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.