У чому користь баклажана?

Якщо хочете дожити до ста років без склерозу, подагри, діабету, ожиріння печінки і відчувати себе молодим – їжте баклажани: варені, смажені, тушковані, фаршировані, консервовані, солоні.

У вас ще є час заготовити на зиму баклажани, ікру з них, щоб до весни ласувати овочем, який омолоджує організм, звільняє його від зайвої ваги, надлишків води, кухонної солі, різноманітних отруйних і небажаних для організму речовин.

Крім того, якщо є заготовлені баклажани, не доведеться хвилюватися, чим пригощати гостей.

З давніх часів цьому овочу приписували небувалу чудодійну силу, називали «яблуком кохання», «грушею солодкої любові» і навіть «біснуватим яблуком», вважаючи, ніби тривале щоденне застосування його може надати психічний розлад. Так, в Стародавньому Римі баклажани вживали рідко – через високий вміст соланіну.

Згодом люди вивели нові сорти овоча, в якому отруйні речовини міститися в мізерній кількості, а після теплової обробки і зовсім зникають. До речі, не всім відомо, що картопля теж отруйна, якщо вживати її в сирому вигляді (причина – наявність соланіну). Але після теплової обробки – це улюблена щоденна їжа.

Властивості

Баклажани мають можливість зменшувати кількість холестерину в крові, що важливо для профілактики і лікування атеросклерозу. Особливо ефективно вони діють, коли збагачені жирами. Наприклад, коли подаються на стіл до м’ясних страв. Корисні вони і для тих, у кого хвороби печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Баклажани допомагають позбутися від запорів. Показані для літніх людей і хворих на серцеві захворювання.

Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.