Самозаспокоєння – дуже важливий елемент нашого здоров’я. Багато лікарів рекомендують кожній людині освоїти будь-які методики самозаспокоєння, щоб не давати волю сильним емоційним переживанням. Вчені вважають, що якщо у людини на душі часто важко, то їй необхідно перевірити стан нирок.
Американські вчені нещодавно прийшли до висновку, що при надмірній емоційності у людини може виникнути цілий ряд проблем з нирками. А якщо людина схильна до важких переживань, часто про щось турбується, то такі емоції значно підвищують ймовірність утворення каменів у нирках. Дане твердження було підтверджено ретельними дослідженнями.
Свої припущення вчені перевірили, зіставивши історії хвороб 400 добровольців. У результаті з’ясувалося, що люди, які страждають сечокам’яною хворобою набагато частіше скаржаться на наявність стресових ситуацій, пов’язаних з різними переживаннями.
У ході експерименту ці учасники в три рази частіше скаржилися на побутові проблеми, ніж добровольці зі здоровими нирками. Також вони постійно розповідали про труднощі на роботі, фінансові проблеми, на невлаштованість особистого життя. Таким чином, різниця між цими людьми була дуже істотною.
Надалі вченими дуже уважно був вивчений зв’язок між нирковою хворобою і зайвою емоційністю. На даний час роботи в даному напрямку все ще ведуться і остаточного пояснення даному факту поки немає. При цьому медицину давно турбує факт утворення каменів у нирках. Адже існує ще безліч невивчених теорій, які ще належить з’ясувати.
За словами психологів, в основі всіх страхів, переживань і тривог лежить непрацююче переконання. У той же час дана проблема має безпосередній зв’язок з особливостями формування світосприйняття людини. В даний час учені вважають, що завдяки існуючим заборонам і переконанням цей зв’язок впливає на здатність позбавлення психіки від найбільш негативних емоцій. Дослідники прийшли до висновку, що якщо люди навчаться контролювати свої емоції, то позбудуться багатьох проблем з нирками.