Емоції відіграють величезну роль в житті людини. Часто саме від стримування, або, навпаки, вихлюпування емоцій залежать обставини нашого життя. Класична неврологія стверджує, що емоції врожденно запрограмовані в підкіркових областях головного мозку.
У зв’язку з цим емоції часто розглядають окремо від когнітивних станів свідомості – щось, пов’язане з актуальним сприйняттям зовнішніх подразників. Але недавнє дослідження американських вчених показало, що емоції не запрограмовані в мозку від народження.
Емоції являють собою якісь когнітивні стани, що виникають в результаті збору інформації. Вчені вважають, що свідомий досвід, незалежно від його змісту, виникає в одній з систем в головному мозку, а відмінності між емоційними і не емоційними станами зумовлені тим, що обробляються різними ділянками в цій системі.
Фахівці пояснюють, що неврологічні механізми, які призводять до свідомих переживань, не відрізняються принципово від тих, які призводять до формування свідомого досвіду.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.