Щитовидна залоза відповідає за важливі функції нашого організму, наприклад, за обмін речовин. Якщо щитовидка не в порядку, це неодмінно позначається на здоров’ї.
Медики встановили, що до захворювань щитовидної залози частіше схильні жінки, у групі ризику жінки старше сорока, а також у період вагітності або після пологів.
Щитовидна залоза працює на вироблення трьох гормонів: тироксину, трийодтироніну і тиреокальцитоніна. Для нашого організму щитовидна залоза має велике значення, а тому при найменших неполадках з нею варто звертати на це увагу, щоб не допустити розвитку серйозних захворювань.
Існує багато симптомів, які вказують на те, що зі щитовидкою проблеми. Однак точний діагноз може встановити тільки лікар.
Якщо захворювання щитовидки виявлено вчасно, у хворого є всі шанси отримати правильне і своєчасне лікування, зменшити симптоми і тримати їх під контролем, в цілому поліпшити якість життя.
Правильно діагностувати захворювання щитовидки досить непросто, особливо на ранньому етапі. Часто такі захворювання супроводжують доволі розповсюджені симптоми, а тому лікарям важко відразу встановити діагноз, сплутавши його зі стресом, занепадом сил, деменцією або депресією.
З цієї причини дуже важливо розташовувати відповідною інформацією, а при появі поширених симптомів краще здати аналізи.
Будь-яка хвороба, що впливає на щитовидну залозу, викликає порушення обміну речовин, що може спровокувати некоректну роботу органів і привести до серйозних проблем зі здоров’ям.
У жінок захворювання щитовидки можуть викликати порушення менструального циклу і навіть безпліддя. Гіпотиреоз може спровокувати зайву вагу, зростання рівня холестерину, збільшити ризик захворювань серцево-судинної системи. Також він може стати причиною депресій, апатії і поганого настрою. При цьому гіпотиреоз не піддається лікуванню.
Симптоми, що характеризують гіпотиреоз, це опухлі повік і обличчя, пітливість, випадання волосся, зміни шкіри, тахікардія, проблеми зі сном.
Часто хворий не розуміє, що з ним відбувається, що ще більше ускладнює діагностику для лікаря.
На жаль, ризик захворювання збільшується з віком. Тому після 40 років рекомендується проходити спеціальний огляд кожні п’ять років.
Звертайтеся до наших ендокринологів для консультації та УЗД – обстеження.
Наші послуги включають: