Що краще втамовує спрагу в спеку?

Як визначити, чим насправді можна втамувати спрагу? Перш за все, перестати будь-яку прозору рідину без яскраво вираженого смаку називати «мінералкою». Є мінеральна вода. Є питна вода. І як свідчить «Кодекс аліментаріус», головний харчовий стандарт ООН, «природна мінеральна вода, безумовно, відрізняється від звичайної питної».

Свідоме вживання

«Питна» – не синонім «погана». Але мінеральна вода – благородний напій, здобутий з природного джерела або пробурених свердловин. Забір відбувається в умовах, які гарантують її мікробіологічну чистоту і стабільний хімічний склад.

У виробників питної води зовсім інші пріоритети. Вони ратують за штучну чистоту. Тобто спочатку піддають рідинуретельному очищенню, а потім вже можуть заново насичувати її мінералами. І наблизити таким чином за ступенем солоності до мінеральної води.

Серед мінеральних вод розрізняють: питну (мінералізація не більше 1 г/л), лікувально-столову (мінералізація від 1 г/л до 10 г/л), лікувальну (мінералізація 10-15 г/л). З лікувально-столовими і лікувальними водами необхідно бути акуратними. Зазвичай вживають не більше 2 склянок на день. Ідеальний варіант – пити курсами під наглядом лікаря.

Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Тут вам забезпечать кваліфіковану допомогу та підберуть індивідуальне лікування, спрямоване на покращення вашого стану здоров’я. Ваше благополуччя є нашим пріоритетом.