Ранній підйом небезпечний для серця

Про те, що біоритми мають великий вплив на здоров’я людини, вже дано науково доведено. Нещодавно японські вчені прийшли до висновку, що вимушений ранній підйом негативно відбивається на роботі серцево-судинної системи.

Результати дослідження

В результаті досліджень фахівці з японського міста Кіото прийшли до висновку, що люди, яким необхідно щодня рано прокидатися, мають підвищений ризик до розвитку захворювань серця, ніж любителі поспати довше.

До даного дослідженням учених підштовхнув аналіз хвороб більше трьох тисяч людей у віці від 23 до 90 років. Ті учасники, які прокидалися рано, частіше потрапляли до лікарів з проблемами серцево-судинної системи, такими як гіпертонія та інфаркт.

Такі висновки японських вчених були підтримані фахівцями із США. Співробітники Університету Пенсільванії з’ясували, що систематичне раннє пробудження, пов’язане з необхідністю обмежувати себе у сні, збільшує навантаження на серце, чим підвищується ризик серцево-судинних захворювань, які навіть можуть призвести до смерті.

У той же час вчені з Кіото відзначили суперечливий факт: серед тих, хто рано встає, виявилося більше людей-довгожителів.

Так що вчені знову поставили нас у глухий кут – користуватися можливістю поспати довше або вставати ні світ ні зоря?

Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Тут вам забезпечать кваліфіковану допомогу та підберуть індивідуальне лікування, спрямоване на покращення вашого стану здоров’я. Ваше благополуччя є нашим пріоритетом.