Про що не можна брехати лікарю?

Чи завжди ви не прийомі у лікаря розповідаєте йому правду? Чи зізнаєтеся ви, як багато вживаєте алкоголю? Чи практикуєте безпечний секс? Чи достатньо вживаєте овочів?

Найчастіше ми говоримо правду лікаря, але деякі можуть що-небудь «прикрасити» про себе або «забути» якісь непривабливі деталі.

Про що пацієнти найчастіше брешуть лікарям і чому цього не можна робити?

Харчування

Особливо це стосується людей, хворих на діабет або з ожирінням. Вони можуть запевняти лікаря, що не їдять нічого «поганого», а вага їх тримається на колишньому рівні. Але аналізи показують протилежне! Чесність з лікарем при наявності таких проблем вкрай важлива, адже тільки так можна підібрати необхідну для здоров’я дієту.

Якщо ж дотримуватися дієти не виходить, краще відверто зізнатися про це лікарю. Так він спробує знайти інший спосіб лікування. А чекати півроку, щоб повідомити, що запропонована вам дієта не працює, просто нерозумно!

Алкоголь

Досвід медсестер підказує їм, що якщо людина говорить, що п’є 2-3 келиха вина в тиждень, це означає, що вона приймає 2-3 келиха в день. Не варто применшувати своє споживання алкоголю перед лікарем, так як це може призвести до небезпечних комбінацій з виписаними ліками і заплутати діагностичні висновки.

Небезпечні симптоми

Коли досвідчений лікар обговорює з пацієнтом план лікування, він звертає увагу на можливі побічні ефекти, в тому числі і небезпечні. При їх появі терапія може бути припинена. Але буває, що хворі брешуть зі страху припинення лікування. Хоча курс лікування можна продовжити, якщо відрегулювати призначені дози або змінити процедури.

Ліки і наркотики

Лікарю вкрай важливо знати про всі препарати, що застосовуються хворим, так як несумісність з призначеними ліками може коштувати найдорожчого.

Небезпечний секс

Брехня «ми завжди використовуємо презерватив під час сексу» – найпоширеніша серед незаміжніх і неодружених жінок і чоловіків будь-якого віку. Скільки б років вам не було, ви повинні розуміти, що презерватив – це захист не тільки від незапланованої вагітності, а й від ЗПСШ, ВІЛ та герпесу, які з кожним роком зростають серед людей різного віку.

Пластична хірургія

Вам може бути ніяково зізнаватися лікарю, що ви побували на столі у пластичного хірурга. Але він повинен знати про те, як раніше проходили ваші операції і як ви реагували на анестезію, якщо операція знову знадобиться.

Висновок простий – ніколи не брешіть свому лікарю, приховати все одно не вийде, а проблеми будуть набагато серйозніше!

Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Тут вам забезпечать кваліфіковану допомогу та підберуть індивідуальне лікування, спрямоване на покращення вашого стану здоров’я. Ваше благополуччя є нашим пріоритетом.