Для здорового функціонального балансу організму необхідна гнучкість в регулюванні емоцій.
З метою довести це, вчені провели дослідження, яке показало, що застосовувати стратегію управління емоцій доречно далеко не у всіх ситуаціях.
Нещодавно дослідники з Австралії вирішили з’ясувати, як ситуаційний контекст може відігравати певну роль у відносинах між регулюванням емоцій і благополуччям в повсякденному житті людей. Вони запропонували 74 людям взяти участь в 7-денному опитуванні. Додаток смартфона відправляв питання через випадкові інтервали часу з 10 ранку до 10 вечора, опитуючи учасників на предмет їх світоглядів і почуттів.
Опитуванням передували тести, що оцінювали симптоми депресії, рівень тривоги, стресу і невротизма. Також автори дослідження визначили ступінь соціальної тривожності учасників і їх почуття власної гідності. Аналіз відповідей показав, що учасники, у яких відзначався більш високий рівень депресії, тривоги, стресу, невротизма і соціальної тривожності, були більш схильні до регулювання своїх емоцій і частіше намагалися контролювати ситуацію, ніж ті, хто і не думав робити це.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.