Поломка комп’ютера викликає стрес

Уявити сьогоднішнє життя повноцінним без комп’ютера складно. Тому багато людей при проблемах з девайсом впадають в паніку, близьку до істерики. Американські вчені назвали такий стан «синдромом комп’ютерного стресу». Поламаний або повільно працюючий комп’ютер, збої операційної системи, відсутність нормальної техпідтримки – це лише деякі фактори, що доводять людей до стресу.

Результати дослідження

Автори нового дослідження вважають, що постійні і гнітючі проблеми, з якими стикаються комп’ютерні користувачі, викликають у них абсолютно непотрібні і надумані тривоги і хвилювання.

Технічні несправності, вірусні атаки, труднощі з установкою програмного забезпечення, необхідність постійно оновлювати програми, загроза втрати приватної інформації – це те, що страшенно дратує користувачів, викликаючи «синдром комп’ютерного стресу».

Вчені провели опитування 1000 жителів США. 94% з них зізналися, що їхнє життя сильно залежить від комп’ютера, близько однієї третини користувачів як мінімум один раз за останні півроку зверталися в служби техпідтримки, відчуваючи «синдром комп’ютерного стресу». 40% були розчаровані поломкою операційної системи і більше половини змушені були звертатися за допомогою для вирішення технічних проблем.

Чи можуть люди вилікуватися від «синдрому комп’ютерного стресу»? В умовах постійного зростання видів комп’ютерних і мобільних пристроїв, коли життя кожного з нас все щільніше сплітається з технікою, здається, що такої можливості ми практично позбавлені. Дослідники підкреслюють важливість створення більш сприятливих умов для роботи з комп’ютером. Саме тому цю проблему повинні вирішувати комп’ютерні компанії, які повинні звернути увагу на стрес, який відчувають клієнти, і зробити все, щоб робота з їхньою продукцією не викликала негативних емоцій.

Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.