Похолодніло – застуда?
Болять суглоби? Не переймайтеся!
- У чашку всипте столову ложку питної соди, дві – сухої гірчиці. Добре перемішайте, розведіть окропом до густоти сметани. Тепер на чисту й суху полотнинку накладіть суміш і притуліть до болючого місця на 40 хв., закутайте чимось теплим.
Полегшення відчуєте вже після кількох процедур.
Від гаймориту – лід. Звісно, гайморит лікують прогріванням. Проте спробуйте “розігріти” гайморові пазухи за допомогою льоду. Треба взяти шматочок льоду і потримати біля хворого місця. Аж доки відчуєте холод. Потім сильно розтерти, щоб у середині все розігрілося. Цю процедуру слід повторювати протягом кількох тижнів, і тоді хронічний гайморит, який не щастило вилікувати навіть хірургічним шляхом, відступить. За такого лікування холод стає сигналом до внутрішнього розігріву, тому незабаром ви перестанете боятися холоду, оскільки він, як вимикач, тепер викликатиме у хворому місці відчуття тепла.
Ще один
засіб від гаймориту. 100 г дрібно нарізаної зеленої глиці сосни змішати зі 100 г цукру і 100г води. Покласти у вогнестійкий посуд і поставити в піч або духовку на дві години – нехай упариться. Ліки такі можна приймати по 1 чайній ложці 4 рази на день.
Лікуватись один місяць. Після перерви (7-10 днів), у разі потреби, лікування продовжити.
Від отитів
- кладіть на вухо листочок герані, попередньо вимитий і просушений. За 10-15 хв біль трохи вгамується, а потім зникне.
Якщо хвороба зайшла вже далеко, то робіть аплікації на хворе вухо. Для цього все необхідне – у вас під руками.
- борошно пшеничне, житнє, толокне вівсяне замісіть на камфортному спирті (1:2). Додайте збите куряче яйце, чайну ложку лляної олії. Зробіть коржик з діркою посередині, прикладіть до хворого вуха, а зверху – компресний папір. Потримайте цілу ніч.
У дитини нежить.
- Чайну ложку меду розтерти з двома столовими ложками перекип’яченої води. Ватний тампончик змочити у цій воді й закласти в ніздрю на 2-3 хв.
Однак цю процедуру слід виконувати надзвичайно обережно.
Від застуди. Якщо ви замерзли, одразу готуйте спеціальний напій, щоб не захворіти. Чайну ложку м’яти перцевої залийте склянкою окропуі нагрійте на повільному вогні 3-5 хвилин. Процідіть, покладіть чайну ложку меду. У другу чашку дрібно наріжте зубок часнику, вижміть 1/4 частину невеликого лимона, влийте в м’ятний відвар із медом і все перемішайте. Пийте теплим. Після цього напою ніяка застуда не страшна.
З лікувальною метою можна використати червоне вино. Дві скибочки соковитого апельсина або лимона залийте двома склянками вина, додайте чайну ложку меду, дві зернини гвоздики і щіпку кориці. Усе це довести до кипіння. Прохолодне (до теплого) – насоджуйтеся, і не захворієте.
Наталія Земна