Песимізм – це не просто риса характеру, це ще й дуже шкідливо для розвитку мозкової діяльності. Вчені стверджують, що песимісти гірше адаптуються до подій в навколишньому світі.
Вчені вивчили діяльність мозку людей-песимістів і тих, хто страждає депресією, а також учасників контрольної групи, досліджуючи властивості нейропластичності. Дана властивість наділяє людину здатністю змінюватися під дією досвіду. Так, формування пам’яті і навчання засновані на тому, що утворюються нові нейрони і розростаються старі, створюючи з’єднання.
В ході тестів дослідники вимірювали мозкову активність. Виявилося, що нейропластічність підвищується тільки в учасників контрольної групи (без схильності до песимізму і депресії). А ось мозок песимістів реагував досить «ліниво» на збудників. Виходить, що песимістичний настрій негативно позначається не тільки на настрої людини, але і перешкоджає нормальному розвитку мозку і адаптації до нових подій.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.