Про користь ароматних персиків відомо давно. Але у багатьох виникає питання: чи корисна кісточка персика? Фахівці стверджують, що це один з найкращих методів лікування алергії і діатезу.
Треба взяти зерна, добре їх підсмажити, розтерти і змолоти на кавомолці, а потім отримане борошно змочити у воді і змащувати висипання на шкірі дитини.
Самі персики дуже корисні при зниженому гемоглобіні, анемії. Тому треба намагатися вживати їх якомога більше, і результат не сповільнить виявитися.
Персики корисні всім – і дітям, і дорослим. Вся причина в мікро-, макро- і ультрамікроелементах з органічними кислотами. Особливо корисні персики тим, хто переніс операцію з видалення пухлини. Персики містять велику кількість заліза, міді, марганцю і йоду. За вмістом заліза вони перевершують вишню, айву, яблука, абрикоси, груші, сливи, хурму. Тому їх і рекомендують при недокрів’ї і для його профілактики. Серед інших корисних речовин в персику міститься вітамін С, вітаміни В1, В2, вітамін РР, каротин, а також вітамін краси і молодості Е. До речі, вітамін Е в з’єднанні з марганцем особливо корисний для тих, хто планує народити дитину.
У персиках також міститься речовина токоферол, яке стримує процеси старіння. Не дарма персики в багатьох легендах і казках вважалися еліксиром молодості.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.