Груша багатьма несправедливо вважається більш скромною за запасом поживних речовин, ніж її «двоюрідний брат» яблуко. Однак обидва фрукта містять цінні для здоров’я елементи у великій кількості.
Яку користь дає організму груша?
Груші багаті як на розчинну, так і на нерозчинну клітковину. Нерозчинна клітковина допомагає пом’якшити і збільшити обсяг стулу, сприяючи регулярній роботи кишечника. Крім того, нерозчинна клітковина захищає кишечник від нетравлення, запорів, здуття живота та інших проблем з травленням.
Вміст вітаміну С наділяє грушу антиоксидантними властивостями. Вітамін С допомагає нейтралізувати шкідливі речовини, вільні радикали, що викликають окислення клітин. Фахівці пов’язують даний тип пошкодження клітин із запаленням і виникненням різних хронічних захворювань.
Діабетикам не варто побоюватися природного вмісту цукру в грошах. Дослідження показали, що груші не підвищують рівень цукру в крові, навіть при їх надмірному вживанні. Такий ефект також пояснюється вмістом антоціанів в плодах.
Дослідження дієтологів показали, що груші можуть захищати від високого тиску та інсультів, завдяки вмісту в них фітонутрієнтів.
В ході досліджень було встановлено, що яблука і груші на рівні можуть збільшувати швидкість метаболічних процесів в організмі, сприяючи швидшому спалюванню калорій. А регулярне вживання цих фруктів може зупинити процес ожиріння і пов’язані з ним проблеми.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.