Навчіться легко прокидатися

Дзвінок будильника сприймається кожним із нас по-різному. Деякі смиренно підіймають своє тіло і йдуть чистити зуби, інші відтягують підйом до упору, а потім в поспіху збираються на роботу, а треті встають з посмішкою, роблять зарядку і відчувають бадьорими себе весь день. Як навчитися прокидатися рано вранці без насильства над організмом?

Способи

Ще батьки нам втовкмачували, що ми повинні лягати в 9 вечора, щоб нормально виспатися. Однак це не завжди так. Виявляється, щоб правильно вийти зі сну, треба в нього правильно увійти. Фахівці стверджують, що велику роль грає не час сну, а його якість. Тобто велике значення має настрій, з яким ми засинаємо. Якщо лягти спати з негативними думками, то навіть сон до 10 ранку не зробить нас відпочилими. І навпаки — думки про завтрашні звершеннях, про те, що завтра буде ще один щасливий день, змусять ваш організм самостійно прокинутися, так як у нього вже буде мотивація для раннього підйому.

Ще один спосіб легко прокинутися — зробити пробудження приємним. Наприклад, використовуйте для цього улюблену музику. Це повинна бути легка, бажано весела музика. Зробіть декілька вправ прямо в ліжку. Щоб допомогти організму швидше прокинутися, не виплигуйте відразу з ліжка і не несіться у ванну. Краще обережно потягніть себе за мочки вух, злегка їх розімніть. Це допоможе швидше прийти в себе після сну.

Другий етап пробудження — розсуньте штори і впустіть в кімнату сонячне світло. Якщо на вулиці темно або похмуро — включіть світло. Дослідники встановили, що наш мозок позитивно реагує на яскраве освітлення, полегшуючи пробудження. Вже через кілька хвилин ви відчуєте, що сонливість зникла.

В ідеалі починати ранок із зарядки. Але якщо часу на неї немає, то можна зробити хоча б глибокий вдих і видих з піднятими руками. Така вправа прискорює кровообіг і покращує самопочуття.

Ну і, звичайно ж — душ. Для пробудження кращим засобом, як відомо, стає холодна вода. Найкориснішим вранці стане контрастний душ, після якого можна облити себе холодною водою. Ви неодмінно будете задоволені результатом!

Останній етап — кухня. Почати сніданок краще зі свіжовичавленого апельсинового соку. Втім, на сніданок дозволяється їсти майже все, тому вибирайте між яєчнею з беконом або млинцями.

Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.