Ліки від раку є, але їх не помічають фармацевтичні компанії!

Вчені всього світу протягом багатьох років б’ються над створенням ліків від раку. І нещодавно канадські дослідники знайшли такий рятівний для мільйонів засіб. Здавалося б, невиліковна хвороба буде переможена назавжди … Але жодна фармацевтична компанія не зацікавилася у виробництві таких ліків.

Фахівці з Університету Альберти в Едмонтоні змогли перемогти рак, проте дана подія так і не стало сенсацією телевізійних новин.

Що це за ліки?

Як виявилося, це проста техніка з використанням нескладного лікарського препарату. Основним компонентом виявився діхлорацетат, який поширений для лікування порушення обміну речовин, тому ніяких побічних ефектів або довгострокових наслідків не несе.

Простота використання ще й у тому, що даний препарат не вимагає патенту, а значить використовувати його можуть всі повсюдно і недорого. Як виявилося, саме це «недорого» і стало каменем спотикання для фармацевтичних компаній. Навіщо продавати дешевий препарат, який швидко і легко виліковує, якщо можна збагачуватися за рахунок дорогих препаратів для лікування раку?

Результати досліджень

Канадські ж учені перевірили вище названий діхлорацетат на людських клітинах. У ході спостережень дослідники переконалися, що препарат вбив ракові клітини легенів, молочної залози і мозку, при цьому залишив неушкодженими здорові клітини. Препарат пройшов тестування на щурах з важкими формами пухлин. Коли хворих щурів стали поїти водою з додаванням діхлорацетат, їх ракові клітини скоротилися.

На жаль, ні фармацевтичні компанії, ні ЗМІ не зацікавилися цим широко доступним препаратом.

Організм людини володіє природними протираковими клітинами, мітохондріями. Але щоб вони активізувалися, їх треба «підштовхнути». До цих пір вчені були впевнені, що мітохондрії при ракових захворюваннях пошкоджуються і не здатні протидіяти хвороби. Замість них вони зосередилися на гліколізі, менш ефективному і більше руйнівному для організму. На боротьбу з раком вся ставка була зроблена саме на метод гліколізу. Водночас метод використання діхлорацетат заснований на мітохондрії. Цей препарат «пробуджує» клітини, даючи їм можливість боротися з раковими клітинами.

Але сучасний фармацевтичний бізнес не інвестує в подібні дослідження, так як метод діхлорацетат не можна запатентувати, а відсутність патенту не дасть їм заробляти!

Можливо, прочитавши цю статтю, громадськість сколихнеться, і які-небудь незалежні проекти підхоплять дану ідею, рятівну для мільйонів людей на планеті!

Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Тут вам забезпечать кваліфіковану допомогу та підберуть індивідуальне лікування, спрямоване на покращення вашого стану здоров’я. Ваше благополуччя є нашим пріоритетом.