Лікуємо цистит
Кожна четверта представниця прекрасної половини людства хоча б раз в житті хворіла на запалення сечового міхура – цистит. Такі дані Всесвітньої організації охорони здоров’я. А кожна восьма страждає на це захворювання протягом всього життя. У цій статті ми спробуємо розібратися із причинами та, головне – проговоримо про лікування цієї недуги народними засобами.
Отже, цистит – це запалення слизової оболонки сечового міхура, при якому порушується його функція. Найчастіше це захворювання починається  із хворобливого сечовипускання. Також можуть виникнути болі, різі внизу живота, свербіж, у деяких навіть підвищується температура. Людина починає часто бігати у туалет, втім, сеча виділяється маленькими порціями, буквально по краплині. Головною причиною циститу є переохолодження. 
У народній медицині є безліч рецептів як вилікувати  це захворювання. А ось відома цілителька, Академік Української екологічної академії , Президент Українського товариства природо лікування “Зелена планета” Наталя Земна  вважає, що цистит можна вилікувати за.. один день!
Для цього беруть: 1 ст. ложку конюшини заварюють склянкою окропу та  вживають по 2 ст. ложки через 1-2 години або по 1 ст. ложці через годину. 

Народні рецепти

Пшенична водичка
Зерно швидко промийте ( півсклянки) і залийте двома склянками теплої води, енергійно перемішайте. Коли рідина стане білою, її можна вживати для лікування: пийте по півсклянки 3-4 рази на день незалежно від того, коли ви вживаєте їжу.
Журавлина та брусниця
Журавлину та брусничне листя заварюють як чай та п’ють протягом дня.
Ягоди ялівцю
2 ч.ложки подрібнених ягід ялівцю залити двома склянками кип’ятку, довести до кипіння, прогріти на водяній бані 10 хвилин, остудити, процідити. Пити по 1 ч. ложці тричі в день до вживання їжі.
Кропива
2 столові ложки сухого листя або коренів кропиви залити склянкою окропу, настоювати 30 хвилин, процідити і приймати по столовій ложці через кожні дві години ( до 150 мл на день).
Овес
Насипте овес  у лушпинні до половиню будь-якої ємності, залийте доверху водою та доведіть до кипіння. Варити 3 хвилин на середньому вогні. Потім додати  квіти нагідок і настоюйте ніч, тепло укутавши. Процідіть та пийте у теплому вигляді по літру в день упродовж двох тижнів.
Насіння кропу
Подрібніть насіння кропу у кавомолці. Чайну ложку кропного борошна залийте склянкою окропу, настоюйте півтори години.  Пити настій треба  тиждень разом із осадом один раз на день натщесерце.
При гострому, хронічному циститі  і слабкості  сечового міхура лікуйтеся  настоянкою бруньок осики на воді (1:10, настоювати один тиждень). Пити по 25-30 крапель тричі на день.
Шипшина
1 столову ложку подрібнених коренів шипшини залити 400 мл окропу, варити протягом 15 хвилин, настояти 2 години, процідити. Приймати по 1/2 склянки 4 рази на день перед їжею.
Хміль 
2ст.л. шишок хмелю залити  0,5 л окропу, настояти протягом 2 годин, процідити і пити по 0,5 склянки 4 рази на день до вживання їжі.
І насамкінець порада від Академіка Української екологічної академії, Президента Українського товариства природо лікування “Зелена планета” Наталя Земна. Якщо ви підозрюєте у себе цистит – не намагайтеся лікувати його самі, і вже тим більше не запускайте хворобу. Неправильно пролікований або недолікований цистит може перейти в хронічний процес, який потім доведеться лікувати все життя!
Наталія Земна