Лікування грижі народною медициною №2

Лікування грижі народною медициною №2

В народній медицині для лікування гриж застосовують також ягоди крушини ламкої, оскільки грижа може виникати і ускладнюватися через атонічні закрепи, спастичні коліти. Ягоди крушини регулюють функцію кишківника, розм’якшують стул, допомагаючи таким чином, і  за геморою, і за тріщини прямої кишки. Ягоди крушини, послаблюючи закрепи не розслаблюють кишківник, а навпаки тонізують його, внаслідок чого не ускладнюються грижі.
Потрібно зважити, що послаблюючий ефект цього засобу настає не одразу, а лише через 8-10 годин після вживання.
Котячі лапки в народній медицині використовують за гемороїдальних кровотеч та порушень функції кишківника, а також у разі внутрішніх кровотеч, пухлин і гриж. Завдяки сильній жовчогінній властивості ця рослина нормалізє стан печінки, яка може бути причиною виникнення грижі. Для внутрішнього застосування можна приготувати відвар.

Відвар котячих лапок дводомних

  • Одну чайну ложку суцвіття залити 1 склянкою води. Прокип’ятити на слабкому вогні 2-3 хвилини. Настоювати впродовж 4 години. Вживати по 1/4 склянки чотири рази на день.
За гемороїдальних вузлів та кровотеч можна робити примочки, а також аплікації. За маткових кровотеч – тампони з настоєм котячих лапок.
Варто зауважити, що ця рослина – сильний кровоспинний засіб, який може згущувати кров. Тому людям, хворим на тромбофлебіт, застосовувати його треба обмежено і не тривалий час.
Є рослина, яка вважається протипухлиною і в народній медицині вважають, що вона виліковує 40 недуг. називають її гадючник в’язолистий (таволга в’язолиста). Лікують нею багато захворювань, готують настої квітів, які збирають під час цвітіння.

Настій гадючника в’язолистого

  • 1 чайну ложку залийте 1 склянкою окропу. За 10-15 хвилин настій готовий. процідити і вживати по 1/4 склянки чотири рази на день.
За гриж брюшини використовують всі трави, які тонізують органи, ставлячи їх на місце. До них належать: нечуйвітер волохатенький, всі види веронік, приворотень звичайний, полин гіркий і звичайний, тирлич жовтий, бобівник трилистий та інші рослини, які містять гіркоти. З цією ж метою пропонується відповідна дієта – страви, які тонізують шлунок, і приправи до них, а це цибуля у свіжому вигляді, гірчиця, хрін, коріандр, селера.
У “Зеленій планеті” застосовуєм залежно від виду грижі Гепахол, Гастротон, Нефроптан, Гастролік, Золотник, Діамант і Тримник.
Листя, жолуді і кору молодих гілок дуба звичайного у вигляді настоянки на червоному вині використовують зовнішньо як теплі компреси для лікування грижі. Настоянка 20-30%-ва.
Траву і листя костяниці у вигляді насто приймають за грижі, геморою та інших захворювань.

Настій костяниці

  • 1 столову ложку листя настоюють чотири години на 1 склянці окропу і випивають за день дрібними ковтками, можна з медом за смаком.
Траву перстачу гусячого у івигляді настою приймають всередину за туберкульозу легень, грижі, цинги.

Настій перстачу гусячого

  • 1 столову ложку подрібненої трави перстачу гусячого настоюють дві години у склянці окропу і п’ють по 1/3-1/4 склянки теплого настою 3-4 рази на день до вживання їжі.
Найбільш результативно діє відвар з сім’янок (плодів з околоплодником) перстачу гусячого на молоці.

Відвар сім’янок перстачу гусячого

  • 1 чайну ложку потовчених сім’янок перстачу гусячого кип’ятять 5 хвилин в склянці молока і в теплому вигляді випивають в 2 прийоми, краще натщесерце; можна з медом за смаком.
Наталія Земна