Гломерулонефрит

В Україні, на жаль, чимало людей, яким поставили діагноз: гломерулонефрит. Однак не треба впадати у відчай. Хоч офіційна медицина вважає цю хворобу невиліковною, народна медицина дає надію всім, кого не оминула ця недуга. Адже в природі є рослини, які мають властивість усувати запалення, нормалізувати функції нирок. Звісно, треба продіагностувати людину.

Симптоми

Наголошуємо: крім явних симптомів (запаморочення, головний біль, нудота, набряки обличчя, повік, рук і ніг, а під час огляду ще виявляю й збільшену печінку, підвищений тиск), уточнити діагноз допоможе аналіз сечі.

Саме патологічні зміни в сечі подекуди можуть бути єдиним свідченням захворювання на гломерулонефрит дифузний. Додаємо, що це імунологічне захворювання з переважним ураженням судин ниркових клубочків найчастіше розвивається після ангіни, особливо гнійної, після захворювання верхніх дихальних шляхів або в результаті інших стрептококових інфекцій, які потрапляють в організм.

Лікування

Своєчасне і правильне лікування призведе до одужання. Якщо ж хворобу ігнорувати, то вона розвиватиметься, ускладнюватиметься і перейде у серйозну хронічну форму ниркової недостатності.

Гломерулонефрит лікують зазвичай за допомогою спеціальних дієт. Із меню хворого виключаються гострі приправи, м’ясо, м’ясні бульйони, жирна і солодка їжа.

Додатково користуються й народними рецептами.