Ви помічали, як світ навколо вас змінюється в залежності від настрою, внутрішнього стану? Коли на душі кішки скребуть, то людину нічого не надихає, а коли душа співає, то світ здається прекрасним. Дійсно, за допомогою гармонізації простору можна впливати на внутрішній стан людини. Одна з таких методик – флоротерапія, або лікування зрізаними квітами.
Зцілення квітами століттями використовувалося в південно-східній Азії. Східні цілителі давно помітили благотворний вплив гармонійного навколишнього оточення на хворого. Вважається, поки квіти ростуть, в них відбувається накопичення енергетичної системи Всесвіту. Коли квіти зрізають, вони починають віддавати енергію в навколишній простір. А так як за поняттями східної медицини хвороба – це порушення енергетичної рівноваги в організмі, то квіти здатні відновлювати баланс, заповнюючи недолік енергії або забираючи її надлишок.
Кожна рослина наділена власною енергетикою, і тільки досвідчений фахівець може визначити, яка саме квітка потрібна пацієнту у тому чи іншому випадку. При цьому існують загальні рекомендації, які можна використовувати для самолікування квітами.
Спочатку лікування необхідно починати з одної живої квітки, яка ще не розпустилася. Так як організм хворої людини зазвичай сильно ослаблений, квітка дає потужний потік енергії, яка змінює енергетику навколишнього простору. Таким чином відновлюються захисні сили організму пацієнта.
Як вибирати квітку?
– Біла без запаху або зі слабким запахом – захворювання, пов’язані з відхиленнями в психоемоційній сфері.
– Червона без запаху або з незначним запахом – соматичні захворювання, що діють за принципом причинності.
– Жовта з інтенсивним запахом – захворювання, викликані вірусною інфекцією.
Квітка розміщується недалеко від місця, де людина буде проводити більшу частину свого часу. Важлива умова: необхідно, щоб квітка знаходилася в полі зору хворого, щоб можна було спостерігати, як квітка розпускається, а потім в’яне. Потім треба поставити наступну квітку.
Позитивно впливають на внутрішній стан людини і композиції з декількох квітів, доповнені листям або гілками. Спочатку хворий може сам вибрати квіткову колірну гамму. Уже сам вибір може бути підказкою лікарю про його стан здоров’я.
– Якщо спочатку хворий лікувався білими квітами і вибирає квіти холодних відтінків, значить, він йде на поправку. Але якщо він вважає за краще теплі і яскраві тони, значить, хвороба ще не покинула його.
– Якщо спочатку пацієнтові була призначена червона квітка, і він вибирає яскраві і теплі тони, значить настає процес одужання. Вибір холодних тонів вказує на те, що одужання ще не настало.
Потім лікар може зробити певні висновки, в залежності від того, з яких кольорів складається букет. Для ефективного лікування важлива не кількість квітів в композиції, а співвідношення холодних і теплих відтінків. Лікар коригує букет, додаючи колір, необхідний для одужання пацієнта.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.