Цинізм доведе до недоумства!

Сучасне життя повне цинізму. Кому з нас не доводилося стикатися з непробивниою і тупою недовірою, циніком, розчарованим у всіх і вся? Спілкуватися з такою людиною – справа непроста. Але звідки береться цинізм? Чи є це особливістю характеру або порушенням психіки?

Як правило, цинічна недовіра характеризується вірою в те, що інші люди мотивовані тільки особистими егоїстичними інтересами. Вчені припускають, що наявність такої точки зору може посилювати розвиток слабоумства.

Дослідження

Наприкінці минулого року фахівці з Університету Східної Фінляндії провели дослідження, в результаті якого зробили висновок, що раніше цинізм зв’язувався і з іншими проблемами зі здоров’ям, у тому числі з серцевими хворобами, але дане дослідження вперше зв’язало цинізм з недоумством.

Згідно з твердженням від Американської академії неврології, недоумство не визначається як хвороба, але як термін для діапазону симптомів, викликаних розладами, що зачіпають мозок. Люди, які страждають на недоумство, мають ослаблені інтелектуальні можливості, що істотно впливає на повсякденне життя.

Вчені провели дослідження за участю 1449 осіб, середній вік яких склав 71 рік. Всі літні люди пройшли спеціальний тест на слабоумство, а також анкетне опитування, що оцінює рівень їх цинізму. Фахівці відзначили, що в порівнянні з ровесниками, люди з високим рівнем усвідомленої недовіри, в три рази більше піддавалися ризику розвитку недоумства.

Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.