Коли діти маленькі, вони з радістю приймають наші казки про Діда Мороза і Снігуроньку, Санта Клауса та інших чарівних персонажів, які виконують бажання. Але дорослішаючи, малюки починають більше ототожнювати себе з реальністю, а подарунки під ялинкою сприймати як належну винагороду від батьків. Лікарі-нейробіологи запевняють, що чим довше діти вірять у чудо, тим довше у них зберігаються нейронні зв’язки, а творчі здібності і пам’ять краще розвиваються.
Келлі Ламберт, професор нейробіології, закликає батьків всіма доступними засобами підтримувати віру дітей у чарівників і в дива, які відбуваються в переддень Різдва і Нового року. Вчений стверджує, що чим більше малюки вірять у казку, тим щасливіше і успішніше вони виростуть.
Ось і виходить, що чим на більший термін ви зумієте подовжити віру свого чада в зимових чарівників, тим довше у нього будуть зберігатися нейронні зв’язки, а також будуть розвиватися творчі здібності і пам’ять.
Якщо у вашій родині існує традиція писати листи Діду Морозу, готувати йому подарунки, то це благотворно позначиться на формуванні моральних якостей дитини – чуйності, доброті, турботі про близьких.
Адже в такому випадку вона буде вважати себе обділеною в порівнянні зі своїми однолітками, які навперебій стануть розповідати про отримані від чарівників подарунки. Що станеться з самооцінкою такої дитини, можна і не гадати …
Даруйте своїм близьким щастя і радість! З наближенням вас новорічних чудес!