Материнство – головне призначення жінки в житті. На жаль, не кожній жінці з тих чи інших причин стану здоров’я вдається стати матір’ю. Статистика показує, що кожна четверта вагітність в сучасному світі закінчується викиднем. У пошуках вирішення цієї проблеми вчені встановили, що не тільки шкідливі звички і неправильний спосіб життя жінки винуватці цієї проблеми. Медики стверджують, що існують певні фактори ризику, якими можна управляти.
Більшість експертів переконані, що найбільш поширеною причиною ранніх викиднів (до 13 тижнів) є генетична аномалія плоду або ембріона. Як вони з’являються, поки медицина не встановила, але, швидше за все, передаються у спадок. Хоча поки що це тільки гіпотеза, яку не можна підкріпити статистикою.
Але фактори ризику не обмежуються тільки генетичними аномаліями.
Інші фактори ризику (типу порожнього плодового яйця або молярної вагітності) є вкрай рідкісними. Наявність будь-якої з перерахованих вище проблем можна вчасно діагностувати, запобігши небажані наслідки.
На думку вчених, ризик викидня також зростає з віком одного з партнерів, при наявність проблем з фертильністю у жінки, зайвої ваги, алкоголізму і куріння одного з партнерів.
Також необхідно «забути» про великі фізичні навантаження під час вагітності і обмежену дієту – харчування має бути комплексним і збалансованим.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.