Чому не можна кип’ятити воду?

Вода – необхідний елемент здоров’я організму. Лікарі нам невпинно твердять про необхідність вживати більше води. Але тут перед нами часто виникає питання: яка вода корисніше – звичайна або кип’ячена?

У дитинстві мами і бабусі нам забороняли пити сиру воду, вони кип’ятили її, вважаючи, що таким чином позбавляють її від шкідливих речовин, які викликають хвороби. У той же час експерти дотримуються кардинально протилежної думки – кип’ятіння не робить воду чистіше, а, навпаки, збільшує кількість шкідливих сполук.

Проблема водогону

Вода в наших водогонах, на жаль, не відрізняється хорошою якістю. Пити воду з-під крана вважається небезпечним через високий вмісту хлору і важких металів. Але навіть при кип’ятінні важкі метали залишаються на місці, а вступаючи в з’єднання з іншими елементами, утворюють ще більш небезпечні речовини. А повторне кип’ятіння ще більше збільшує число шкідливих речовин.

Що ж захистить наше здоров’я від шкідливих речовин у воді? Адже весь час купувати воду в магазині не всі можуть. Вихід один – придбати хороший фільтр, який хоча б частково захистить організм від хлору і важких металів.

Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.