Часник для смаку, краси і здоров’я!

Часник здавна відомий не тільки як гостра добавка до їжі, але і як цілитель, подарований нам природою. Існує величезна безліч способів використання цієї рослини: від простудних захворювань до догляду за шкірою. При цьому з обережністю слід використовувати часник при гастритах, виразках, порушеннях роботи серця, жовчнокам’яній хворобі, епілепсії, геморої і вагітності.

Народна медицина використовує часник для зміцнення серцево-судинної системи, для профілактики раку, для поліпшення травлення, для активації діяльності статевих залоз, для позбавлення від паразитів.

У цій статті ми познайомимо вас з новими способами застосування часнику.

1. Для очищення шкіри обличчя

Основне речовина, що міститься в часнику, – алліцин. Це незамінний інгредієнт в догляді за шкірою, схильною до вугрової висипки і запалень, оскільки володіє антибактеріальними, протигрибковими та противірусними властивостями.

Змішайте 3 подрібнених зубчики часнику з двома чайними ложками вершків, яєчним жовтком, столовою ложкою соку капусти і моркви, чайною ложкою будь-якого рослинного масла. Нанесіть отриману суміш на обличчя, потримайте 15 хвилин і змийте теплою водою.

Споживання часнику зміцнює імунну систему, що також корисно для шкіри.

2. Для боротьби з грибком нігтів і стоп

Часник – натуральний протигрибковий засіб. Щодня вранці і ввечері на уражені ділянки наносьте сік або кашку часнику (можна змішати зі спиртом в рівних пропорціях).

Допоможе також і компрес: 1 ч.л. солі, один подрібнений зубчик часнику, 1 л води). Можна прикладати суміш часникової кашки з оливковою олією.

3. Для усунення зубного болю

Якщо зуб розболівся перед сном, коли вже немає можливості відвідати стоматолога, прикладіть кашку часнику до хворого зуба.

Можна також приготувати настоянку, яку застосовувати з знеболюючою метою: в 0,5 л горілки додати 100 г товченого часнику. Поставити на 2 тижні в темне прохолодне місце. Потім процідити. Полоскати рот настойкою при появі больових відчуттів.

4. Для боротьби з вушними інфекціями

Так як часник має бактерицидні властивості, корисно крапнути у вухо пару крапель теплого часникового масла. Хоча даний метод краще не випробовувати на дітях!

5. Для вилучення занози

Залишити розрізану часточку часнику, прикріплену пластиром до хворого місця, на ніч. Вранці скалку можна буде легко дістати. Часник також забезпечить відсутність припухлості.

6. Для лікування застуди

Свіжий часник стимулює роботу імунної системи і допомагає боротися з вірусами, тому не соромтеся вживати його, якщо вже захворіли.

Якщо у Вас виникли проблеми зі здоров’ям, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Тут вам забезпечать кваліфіковану допомогу та підберуть індивідуальне лікування, спрямоване на покращення вашого стану здоров’я. Ваше благополуччя є нашим пріоритетом.