Тема бактерій надзвичайно популярна в сучасній медицині. Сучасні вчені вже точно встановили, що людський організм живе в тісному співмешканні з різними бактеріями.
Усередині кожного з нас живуть мільйони живих організмів, подобається нам це чи ні. Вони заселили майже кожен наш орган, але найбільше їх в кишечнику. Якби нам вдалося витягти бактерії з нашого організму, то їх виявилося б не менше одного літра! На кожну клітину нашого організму припадає 10 бактерій. Вони не поглинають нас лише з тієї причини, що клітини бактерій набагато менше людських.
Але вчені ніяк не можуть прийти до єдиної думки: корисні бактерії для організму людини або, навпаки, шкідливі. Розглядаються особливості складу і роль кишкових бактерій в підтримці стану здоров’я. Також обговорюється коректність застосування терміна «дисбактеріоз» в клінічній практиці.
Сучасні вчення в бактеріології основну роль в підтримці нормального фізіологічного стану мікрофлори організму відводять бактеріям сімейства Lactobacillus і Bifidobacteria. Вони позитивно впливають на процеси, що відбуваються в кишечнику і беруть участь в утворенні жирних кислот. При наявності цих кислот гальмується розвиток умовно-патогенних штамів, що сприяють процесам гниття.
Сьогоднішня медицина і фармакологія по-новому намагаються подивитися на світ бактерій і використовувати їх з користю для людини.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.