Кориця – одна з найпопулярніших прянощів. У Стародавньому Китаї корицю використовували як протизапальний засіб. Сьогодні вчені відкрили й інші корисних властивості кориці, які, в тому числі, допомагають боротися з раком і хворобою Альцгеймера.
Кориця містить велику кількість протизапальних речовин. Вчені провели чимало досліджень, що вказують на те, що основною причиною нейродегенеративних захворювань (в тому числі хвороба Альцнеймера, Паркінсона, розсіяний склероз) є хронічний запальний процес. Спостереження показують, що жителі азіатських країн, які вживають в їжу багато спецій, рідше страждають нейродегенеративних захворюваннями, ніж європейці і американці.
Не обов’язково вживати корицю в їжу, щоб стати розумнішими. Навіть вдихаючи її запах, можна істотно поліпшити мозкову діяльність і запастися енергією.
Кориця допоможе знизити рівень цукру в крові, так як збільшує чутливість клітин до інсуліну. При регулярному вживанні спеції можна знизити вагу.
Також кориця допомагає приборкати апетит.
Це маловідомий факт, але він дійсно допомагає. Покладіть 1-2 палички кориці в стакан з водою на кілька годин. Отриманим розчином полощіть горло. Так як кориця має виражені антибактеріальні властивості, то допомагає впоратися з інфекцією в горлі.
Кориця містить унікальну речовину циннамальдегіл, яка пригнічує ріст ракових клітин. Особливо корисно це речовина щодо раку прямої кишки і печінки.
Ароматерапія з використанням кориці дає хороший ефект в лікуванні та реабілітації дітей з такими проблемами.
Кориця допомагає придушити стан тривоги і фрустрациї, що важливо при психічних порушеннях.
Раніше вже було сказано, що кориця сприяє зниженню концентрації цукру в крові шляхом збільшення чутливості. Кориця здатна посилити метаболізм глюкози в 20 разів, що покращує регуляцію рівня цукру в крові.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.