Енергетики – річ ефективна, але шкідлива. Справа в тому, що в усі сучасні енергетичні напої додають обов’язково велику порцію кофеїну, таурину і інших компонентів, які вмить впливають на організм.
Бувають ситуації, коли тривалий час необхідно залишатися на ногах і в «здоровому глузді». Ось тут на допомогу і приходять рятівні енергетики! І все нічого, якщо ви вип’єте одну пляшку. Але якщо такий прийом увійде в норму, то скоро ваше здоров’я почне сигналити неприємними симптомами про розпочаті проблемах, які ви самі і створили.
Небезпека в тому, що в енергетиках присутні спеціальні добавки, які викликають залежність, і вам хочеться випити їх все більше і більше. Така кількість кофеїну і таурину сильно шкодить печінці, ниркам і навіть мозку, так як він не отримує корисних компонентів і головне – відпочинку.
Виходом можуть стати природні енергетики. Їх мета – допомогти людям швидко відновитися після важкого дня, підготуватися до важких робочих буднів, але не нашкодити.
1. Заваріть зелений чай, додайте в нього ½ ч.л. імбиру, щіпку кориці, скибочку лимона, 1 ч.л. меду.
2. Стакан холодної води, випитий натщесерце, знімає сон і втому. Більш ефективний – томатний сік з м’якоттю з дрібно нарізаним кропом. Крім того, що він допоможе швидко підбадьоритися, так ще й збагатить організм цілим рядом вітамінів. Пити томатний сік треба повільно, маленькими ковтками.
3. Спробуйте безалкогольний енергетичний коктейль. Банан подрібніть в блендері або розімніть вилкою, додайте сік 1 апельсина і ½ лимона. Збийте все і випийте.
4. Сік ½ моркви і ½ кореня селери змішайте з бананово-цитрусовим соком і додайте лід за смаком. Цей напій дуже корисний і зарядить вас енергією на цілий день!
Втома і зниження працездатності можуть бути пов’язані з зневодненням організму. Якщо ви не вживаєте в день 1,5-2 л рідини, це призводить до зниження розумових процесів майже на 30%.
Здоров’я завжди на першому місці. Якщо ви потребуєте допомоги, не соромтеся звертатися в Центр Сімейної Медицини. Ви отримаєте професійну допомогу та персоналізований підхід до вашого лікування, спрямований на досягнення оптимального стану здоров’я.